Novo
Utvrđuju priključni kabel - od LC audiozapisima do LC OM3 10 GB/Gigabit multi-mode skakač Duplex svjetlovodni kabel 50/125 LSZH za transponder SFP, Računalnih role optičkog kabela mreže i ispitivanje opreme za optičkih vlakana, 30 metara(100 ft)

Utvrđuju priključni kabel - od LC audiozapisima do LC OM3 10 GB/Gigabit multi-mode skakač Duplex svjetlovodni kabel 50/125 LSZH za

Dostupnost: Na skladištu
HRK 86.97

【Specifikacija na duplex LCD, MMF, 10 GB OM3 multi-mode, 50/125, niska razina dima Zero Halogen (LSZH), 30 metara(100 ft). 【Skladu 568-C 3/ 604-10/ 492 Aaac, UL 910, C, E, rohs; optički patch kabel zadovoljava specifikacije Ro HS.Sve kabele na 100% optički testirane na uneseni gubitak, osigurati visoku brzinu i niske gubitke. 【Pouzdane performanse za korištenje, plug and play.Priključni kabel izrađen od visoko kvalitetnih materijala.S obostrano vlaknima 10 GB 50/125, majicama s nula галогеном (LSZH) niskog dima i odličan sastojak.A kombinacija konektora LC U sigurnosnom jaram, cipele za uklanjanje stresa i циркониевых keramičkih наконечниках pruža pouzdane performanse. 【Klasifikacija aplikacija Rejting radi sa Gigabit Ethernet 1000 Base-SX, 10 GBase-LRM i Fast Ethernet 10/100 Base SX ili FX. 【Pouzdane usluge kupcima】 dati pouzdane usluge kupcima i koristiti pravo povrata.Tehničke karakteristike. - Priključci : na LC LC. - Jezgro : 50 ám. - Podstava : 125 mikrona. - Span : LSZH. - Vanjski promjer : 2,0 mm - Klasifikacija : OM3. - Valne duljine : 850 1300 nm. - Tip : multi-mode, nije osjetljiv na изгибу (BIMMF). - Materijal savjet : Keramika. - Poljski : ART. - Usklađenost : TIA 568-C 3 / 604-10 / 492 AAAC, UL 910, C, E, Ro HS.

Deklarirane karakteristike

Srodni proizvodi

Super plosnati vodič.Može se koristiti na zidu, podu ili stropu, koristi se za skrivene žice za zvučnike, ne prolazi kroz zid 16 kalibracijski kabel AWG 50 stopa neto bakrena žica.Uskla

Rejting Plenum (CMP) pokazuje da je kabel zadovoljava zahtjeve zaštite od požara i osiguranja, što ga čini sigurnim za uporabu u zidovima stambenih zgrada i zgrada klase.Ovaj kabel zvuč

2 Cijevi priključka kabineta spiker od ABSplastike Goldwood Sound PT306 / SG сверхмощные sa ekranima i zlatnim obrubom promjer 2,75 inča na luku, duljine 5,25 inča na luku i ba

kabel zvučnika 14 kalibracijski žica 1 / 4 in.to su kablovi za svinje dužine 1 / 4 inča 50 metara precizno dizajnirani tako da se izdržati najviše naporan kruga uvjetima, koje samo mo

Kabel AWG 12.Бескислородное Proizvodnju Broj Niti 259.Čist Bakar.Jakna premium klase za trajnost.Kabel zvučnika Silverback od Sewell pruža dublji bas, veliku preglednost, bo

【Ploču kit fiberoptičkih vlakana SC】Zidna optički kućišta s urezanim 6 pređe SC Pletenica Однорежимная 9 / 125; Veličina 255 mm*130 mm*40 mm, Može se montirati okomit

2 Kvalitetnih (80 niti za 0,16) 14 AWG provodnika.Savršen je izbor za vaše kućne ljubimce, automobila ili uredskog ozvučenja.Izrađena je od aluminija, obložene bakar (CCA).Visoka kvali

Ali to ne utječe na funkcionalno korištenje.????【 Vrsta proizvoda】 ===6 KOM zamjenjiva konektora za žice / kablovi za zvučnike za sustave zvučnika surround zvuk kućnog kina tvrtke

3,5 mm ulaz za mikrofon аудиоадаптер Y : možete spojiti svoje nove slušalice(audio i mikrofon) na računalo ili prijenosno RAČUNALO za korištenje sa aplikacijama VOIP, kao š

100 METARA (30,5 m) [ PLAVA / CRNA ŽICA ZVUČNIKA 12 KALIBRA] manji broj senzora, deblji kabel.Više debela žica ima manji otpor curenja struje.ALUMINIJ, PREKRIVEN BAKAR (CCA) knjiženje

Priključni Kabel Serije K Prvi u svijetu linearni pretvarač za površinsku montažu na mikro razini.Dvokanalni speaker za RCA.Priključci s dva priopćenja oblika KGrip pružaju čvrst hva

Вносимая gubitak≤0,30 db, возвращаемая gubitak≥50 db 1 KOM modul za povezivanje više vlakana =2 ili 4 kom priključci / patch kabel + 2 ili 4 KOM adapter za pretvara

U KUTIJI : (1) 4noga 2штекерный 2штекерный audiostereo сабвуферный kabel RCA.KRISTALNO ČIST ZVUK : Poboljšava аудиосвязь, pogodno za kućne zabave i

Apple certified MFi Osigurava potpunu i sigurnu vezu s vašim Apple uređajima,100% kompatibilan sa sustavom i OS, bez poruke o pogrešci.Plug and play Jednostavno umetnite glavu munje u svo

Proizvod : paket uključuje 1 par (set od 8 konektora tipa "banana"), 1,5 M(4,92 ft) NA žica / kabel OFC.Dinamičke, kabel : visoke čistoće бескислородный bakar zvučnik OF

Doživotno jamstvo na SVE kablove : S doživotnim jamstvom Monoprice možete biti sigurni da ćemo podržati naše proizvode i naše klijente.Rejting Plenum (CMP) pokazuje da je kabel zadovo

Travu понижающая dizajn priključka od 3,5 mm broji većina mobilnih uređaja u kućištu s gustom i pouzdan spoj; Izrađen od сверхпрочного debeli oklop, kvalitetnih

Razvodna kutija 4жильного optičko vlakno se koristi za nastavaka, razdvajanja, prijenosa snopa i druge funkcije terminala optički prijenos.To može učinkovito kraj, zaštitu i upr

Više od 99,95% neto бескислородных bakrenih vodiča.Bistra je plašt od PVCa, s plavom trakom za određivanje polariteta Vodiča AWG 12 pružaju maksimalnu propusnost od struj

【Najnovija verzija】Apple MFi je certificiran, sada se ne brinete, da se na vašem i Phone pojavi "ON NE PODRŽAVA OVAJ PROIZVOD."Kabel aux za i Phone / i Pad koristi najnoviju čips, to

✔️ Molimo, imajte na umu : ovaj kabel ne može se izravno prenijeti s RAČUNALA, laptop, DVD,PS4, PS3, xbox i druge uređaje s HDMI na tvu.molimo vas, pobrinite se da su oba uređaja ima

Pozlaćeni konektori i бескислородные bakreni vodiči pružaju manji gubitak pri prijenosu signala.Pretvorite audiouređaja s 3,5 mm lukama u opremu s 2 RCA utikača.Većina k

U KUTIJI : 4noga 3,5mm stereo audio kabel između muškaraca prenosi zvuk u стереоформате.KOMPATIBILNOST SA UREĐAJIMA : Radi s bilo kojim uređajem, opremljen standardnim 3,5m

Kabel zvučnika visoke razine signala na adapter RCA 14 AWG 400 broj стренг silikon soft kabel.Jednostavno i lako instalirati.Бескислородная bakrena žica, lako паяе

Scroll