Novo
Kabelski pitanja Višemodno optičko duplex kabela s optičkim vlaknima OM3 OFNP 49,2 Ft / 15 m (40 GB 10 GB, na LC LC, 50/125 Svjetlovodni Kabel, Optički Kabel)

Kabelski pitanja Višemodno optičko duplex kabela s optičkim vlaknima OM3 OFNP 49,2 Ft / 15 m (40 GB 10 GB, na LC LC, 50/125 Svjetlovodni

Dostupnost: Na skladištu
HRK 62.97

Uštedite vrijeme i vrijeme na rješavanje problema s pomoću tih spreman za korištenje optičkih kablova.Cipele za uklanjanje napona s tankim profilom osiguravaju trajnost i fleksibilnost.Duplex čipke s nogama 2,0 mm (2,0 x 4,0 mm).Vlakana BIMMF projektiran s dodatnim slojem stakla oko jezgre kako bi se osigurala optičkih karakteristika i trajnosti za ekstremne zahtjeve SAN mreže ili instalacije sklopnih ploča visoke gustoće.Многомодовые svjetlovodni kabeli Cable Matters LC LC 50/125 dizajnirane za korištenje u mrežama SAN u ekstremnim uvjetima.Многомодовые fiber-dupleks волоконные kabeli OM3 50/125 mikrona s dva priključka small form factor LC su za 10 gigabit aplikacija u mrežama SAN i centrima za obradu podataka; Izračunava se na OM3 LOMMF (многорежимное vlakana, optimizirano za laser); Spaja na mrežnu opremu VCSEL s laserom, kao što je transpondere SFP+, Ethernet preklopnika, medijski pretvarači, industrijski uređaji i Ethernet mrežne kartice optičkih vlakana.Prijenosni prašinu kape sprečavaju prodiranje prljavštine na vlakno.Нечувствительная na изгибу kabel dizajn LC LC pruža radijus savijanja 7,5 mm, što je 4 puta više fleksibilnosti nego kod standardnih vlakana 50 mikrona, bez ikakvih gubitaka na savijanje, Idealan za mrežnih ormara SAN, za koje je potrebno 20 ili više zavoja u ormaru ili za instalacije visoke gustoće s kabelima втиснутыми u izuzetno malu površinu, Višemodno vlakno bez obzira na savijanje (BIMMF) kompatibilan sa standardnim kabelskim sustavima OM3.Svaki kabel prolazi tvornički testiran u skladu zahtjeve kontrole kvalitete i uneseni gubitak.Zamjenjuje ustaje OFNR.Višemodno vlakno bez osjetljivosti na изгибу (BIMMF) pruža veliku fleksibilnost u uskim prostorima duge ili kabelskih linija s više koljena.Sigurno u приточных zračnim prostorima.Kabel OM3, koja odgovara standardima, ima povišene пожаробезопасность OFNP (plenum), koja odgovara pravilima UL 910 i zamjenjuje kabel s ocjenom OFNR (riser); Knjiženje A-B, odgovarajući TIA/EIA, sa kolor pokriti aqua i бежевыми priključcima; Klasa klasifikacija OM3 radi sa гигабитными mreže Ethernet 1000 Base-LX, 1000 Base-SX ili 10 GBase-S/LR4/LRM i Fibre Channel 100/200/400/1200-MX; kompatibilnost s FDDI i Fast Ethernet 10/100 BASE SX ili FX.Fleksibilna instalacija i održavanje svjetlovodni kabel s podesivim zasunom i skidaju пылезащитными kape za zaštitu vlakana tijekom instalacije, pružajući individualni pristup vlakna; Reljef oznake položaja A/B na full-duplex stezaljci i prstenje s oznake koje označavaju 1 kabel s gustom spremanjem s двухшпиндельным kabel na munje 2,0 x 4,2 mm; Priključci LC u sigurnosnom jaram s узкопрофильными oblikačima, poliranje za PC i keramičkim savjete od cirkonija za precizno poravnanje.

Deklarirane karakteristike

Srodni proizvodi

Pozlaćeni konektori i бескислородные bakreni vodiči pružaju manji gubitak pri prijenosu signala.Pretvorite audiouređaja s 3,5 mm lukama u opremu s 2 RCA utikača.Većina k

Вносимая gubitak≤0,30 db, возвращаемая gubitak≥50 db 1 KOM modul za povezivanje više vlakana =2 ili 4 kom priključci / patch kabel + 2 ili 4 KOM adapter za pretvara

CCA (ALUMINIJ, PREKRIVEN BAKAR) – Žica CCA pruža istu frekvenciju signala i pouzdanost u smislu otpornosti na koroziju, i da je bakrena žica.Prednost kabel zvučnika CCA lakše i fleksi

Kabel zvučnika visoke razine signala na adapter RCA 14 AWG 400 broj стренг silikon soft kabel.Jednostavno i lako instalirati.Бескислородная bakrena žica, lako паяе

Kabel AWG 12.Бескислородное Proizvodnju Broj Niti 259.Čist Bakar.Jakna premium klase za trajnost.Kabel zvučnika Silverback od Sewell pruža dublji bas, veliku preglednost, bo

Osim toga, konektori s crvenim i bijelim oznakama omogućuju brzo i jednostavno povezivanje lijevo i desno.Vanjska površina kabela od mekog PVCa daje dodatnu snagu i fleksibilnost, omoguća

【Ploču kit fiberoptičkih vlakana SC】Zidna optički kućišta s urezanim 6 pređe SC Pletenica Однорежимная 9 / 125; Veličina 255 mm*130 mm*40 mm, Može se montirati okomit

Više od 99,95% neto бескислородных bakrenih vodiča.Bistra je plašt od PVCa, s plavom trakom za određivanje polariteta Vodiča AWG 12 pružaju maksimalnu propusnost od struj

Ukupna veličina : 62x9x7 mm / 2,4x0,35x0,27 inča Uneseni gubitak : manje od 0,3 db Povratak gubitak : više od 50 db.Pakiranje : 4 optičkih konektora.Priključak ima karakteristike visok

【Specifikacija na duplex LCD, MMF, 10 GB OM3 multimode, 50 / 125, niska razina dima Zero Halogen (LSZH), 30 metara(100 ft) 【Skladu 568C 3 / 60410 / 492 Aaac, UL 910, C, E, rohs; optič

3,5 mm ulaz za mikrofon аудиоадаптер Y : možete spojiti svoje nove slušalice(audio i mikrofon) na računalo ili prijenosno RAČUNALO za korištenje sa aplikacijama VOIP, kao š

kabel zvučnika 14 kalibracijski žica 1 / 4 in.to su kablovi za svinje dužine 1 / 4 inča 50 metara precizno dizajnirani tako da se izdržati najviše naporan kruga uvjetima, koje samo mo

Potpuno novi kabel je odlične kvalitete.Dužina : 6 Metara.Konektori : 3 priključaka RCA na 3 RCA utikača.Dobiti kompozitni video i аудиоразъемы RCA u jednom kablu.Ovaj kompoz

Kabeli za povezivanje zvučnika s pravokutnim lišća banane utikača 12 EAP 8 pravokutnih banana konektora.Kabel od meke gume, dužina kabela 6 inča.U kompletu su 4 spojnih kabela, 2 crne

Potpuno novi kabel je odlične kvalitete.Dužina : 6 Metara.Konektori : 3 priključaka RCA na 3 RCA utikača.Dobiti kompozitni video i аудиоразъемы RCA u jednom kablu.Ovaj kompoz

Бескислородное Proizvodnju Broj Niti 259.Dok visokih performansi zvučnici su jedan od najvažnijih elemenata u kućnom kinu ili glazbeni sustav za dobivanje najviše iz vaših

99,97% kabela na munje s nasukan OFC 100' crvenih i 100' crnih žica spojena zajedno.Lako раздвигается.Prave žice 18 kalibara (2 vodilice, 17 vlasi na cijev, promjera 0,25 mm na

Optički razdjelnik 1 do 3 : Ovaj trajniji adapter optičkog razdjelnika može se spojiti do 3 ženski rada Toslink, u skladu s muškim Toslink kablovi 13 izlaz / Ulaz : možete odabrati jed

2 Kvalitetnih (80 niti za 0,16) 14 AWG provodnika.Savršen je izbor za vaše kućne ljubimce, automobila ili uredskog ozvučenja.Izrađena je od aluminija, obložene bakar (CCA).Visoka kvali

【Najnovija verzija】Apple MFi je certificiran, sada se ne brinete, da se na vašem i Phone pojavi "ON NE PODRŽAVA OVAJ PROIZVOD."Kabel aux za i Phone / i Pad koristi najnoviju čips, to

Scroll